Velikonoční speciál Prostřeno! odstartuje na farmě Dáši Havlové

Pondělní hostitel Peter pracuje na farmě Košík. Jeho hosty v Prostřeno! přivítá také majitelka farmy Dagmar Havlová.
Prostřeno! XXIII (56): Dagmar Havlová
Prostřeno! XXIII (56): Dagmar Havlová
archiv TV Prima

reklama

Speciální edice Prostřeno! se tento týden bude odehrávat na farmách a vinařství v Čechách i na Moravě. V pondělí bude vařit číšník Peter původem ze Slovenska. Peter se před lety přestěhoval do Prahy, kde v současné době pracuje pro paní Dagmar Havlovou. Nenechte se ale zmást jménem, řeč totiž není o Dagmar Havlové, známé herečce a ženě Václava Havla, nýbrž o jeho švagrové! Ta slavné příjmení přijala za své, když si vzala Ivana Havla, bratra našeho prvního porevolučního prezidenta.

Z paláce Lucerna mezi seno a hnůj

Paní Dagmar Havlová je rovněž majitelkou pražského paláce Lucerna, kde Peter pracoval ještě před vypuknutím koronavirové pandemie. Okolnosti ho pak zavedly na farmu do středních Čech, kde teď pomáhá například s výrobou různých bioproduktů. Jeho slovy má ale alergii na násady, takže s krumpáčem nebo motykou v ruce ho zde určitě neuvidíte.

Kromě spousty běžných domácích zvířat byste tu našli také jednoho nevšedního mazlíčka. Paní Havlová kdysi adoptovala zaběhnuté selátko divočáka a dnes je z něj pořádný kanec! „Spala som s nim v postieľke, chodila som s nim do prace, na Václaváku sme chodili na vodítku do reštaurácií, do banky, k právnikom…proste ma sprevádzal“ vzpomíná Dagmar na časy, kdy byl Chrochtík ještě malé prasátko.

Podívejte se, jak vypadá dnes už dvanáctiletý čuník:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! XXIII (56) - Chrochtík

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama