Věra Krejčová

Téma diskuze: Věra Krejčová

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

swed73 (Anonym) 18.06.2017 20:41

Moc mila pani, snazila se , prihlasila se a to se pocita.

L.L (Anonym) 17.06.2017 14:27

Věruško, já Vám držela palečky. Uvařila jste dobře, no že maso mělo být na pánvi déle, co už? Opět peníze dostal ten, kdo to potřeboval nejméně... Přeji Vám hodně zdraví a radosti...L.

Anonym (Anonym) 18.06.2017 08:19

P.S.: myslím, u té, co vyhrála, kdyby to zase někdo nepochopil.

Anonym (Anonym) 18.06.2017 08:16

Tady jde o soutěž ve vaření, ne o to, kdo potřebuje peníze nejvíce, ale kdo navaří nejlépe, nicméně všichni patlali, nicméně u této paní to bylo nejlepší, co se týče vaření, prostření, servisu atd....,pardon.

diesel01 (Anonym) 17.06.2017 12:05

Pokorná, hodná paní. Sklízí můj obdiv, že do pořadu šla. Mít takovou pohádkovou babičku, byla bych na ni pyšná. Věruško, hlavně hodně zdravíčka a nic si nedělejte z těch, co tu píšou kritiku na bydlení nebo vzhled. Na internetu je každý hrdina a většinou jsou to zakomplexovaní lidi, co si na druhých léčí svou nespokojenost v životě :)

Anonym (Anonym) 18.06.2017 08:23

To máte pravdu, na internetu je každý král, takže Váš příspěvek o pohádkové babičce, je také trochu mimo.

Anonymous (Anonym) 17.06.2017 10:10

Paní Věra je strašně nesympatická bytost, nechtěla bych mít také takovou babičku :)Pavel zřejmě uvařil lépe (moderněji), moc jsem jí výhru nepřála, Neobdivuji, že ve svém věku a v trochu stísněných podmínkách do toho šla a vytvořila atmosféru na h o v n o. Jak už tu zaznělo - domov s pečovatelskou službou není to samé jako domov důchodců, hlavně nám do toho nic není a odsuzovat její rodinu, když o celé situaci nic nevíme, mi přijde dost zvláštní...

Anonymous (Anonym) 17.06.2017 07:45

Je víkend, tak opět zde bude od toho úchyla hodně sprostých příspěvků. Stačí je nebrat na vědomí.
Paní je možná příjemná, milá, nepříliš chytrá, možná hodná, to ale za tu krátkou dobu natáčení nedokážu posoudit. Ale proč píšete, že takto chcete vypadat v sedmdesáti? Chcete nosit oblečení, které vypadá jako z minulého století? Chcete mít takové nepřirozené zuby a účes padesátých let? Já tedy rozhodně ne. Líbí se mi šmrncovní baby, tato ne.

Anonym (Anonym) 17.06.2017 08:09

Chci být taktní, nicméně s Vašim komentářem souhlasím, moje mamka má o 10 let více a určitě se tak neobléká, má svoje zuby, nicméně s jediným nesouhlasím, že všichni odsuzovali, kde bydlí a pletli si to s domovem důchodců, to nebyl domov důchodců, ale dům s peč. službou a to je sakra rozdíl.

Anonymous (Anonym) 17.06.2017 09:49

Psala jsem včera v 10.45, jasný názor, ale vy si pletete pojmy s dojmy. Domov důchodců snad už neexistuje, tedy názvem, , je nyní nazýván domovem seniorů, a že je v nich propastný rozdíl /hlavně ve službách, které se objeví v následné kalkulaci, tudíž ceně/ ví snad každý, kdo se o toto zajímá. Než skončit v tzv. domově důchodců, které byly za totality, to raději skočím do Vltavy a budu se snažit zapomenout na to, že jsem dobrá plavkyně, hezký den. Ale stejně mám pocit, že si domovy seniorů pletete s LDN - léčebny dlouhodobě nemocných. Ty jsou ještě v dnešní době tristní, uvedu příklad LDN u Stromovky v Praze 6. Nic děsivějšího jsem nezažila, tedy moje sousedka a přítelkyně, před několika lety. Žádná péče, nepořádek, špína, no raději nepsat.

Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama