Veronika Svatá

Veronika je momentálně na mateřské dovolené. Studuje účetnictví na střední škole v Litoměřicích, kde si dodělává maturitu.
Vstoupit do diskuse- 196 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Před mateřskou pracovala jako prodavačka v optice. Druhá hostitelka už má dva syny (3 roky a 6 měsíců) a žije s přítelem v bytě 3+kk. Prvního syna má z předešlého vztahu, ale chlapec bere jejího partnera jako svého tátu – a naopak S přítelem jsou spolu rok a půl, víkendy tráví v domečku u přítelovy babičky, kde si děti můžou hrát na zahradě a trávit čas venku s kamarády. Veronika se do pořadu přihlásila sama, aby si na vlastní kůži vyzkoušela, jaké to je. Prostřeno! sleduje pravidelně a je jí jasné, že kritizovat od obrazovky je jednoduché, i proto si to chce zkusit. Pokud vyhraje, tak peníze použije na rekonstrukci nového bytu.

Charakter:
Považuje se za milou holku se smyslem pro humor. Je dost tvrdohlavá a nemá ráda přetvářku a falešné lidi.

Zájmy:
Všechen svůj čas věnuje dětem. Ráda s nimi jezdí na různé výlety a akce. Když má chvilku pro sebe, tak si čte, učí se a baví ji tvorba gelových nehtů.

Vztah k vaření:
Stará se o sebe od svých čtrnácti let, proto se naučila sama vařit už velmi záhy. Vaření ji moc baví - ráda zkouší nové recepty z masa, které se snaží doplňovat různě upravenou zeleninou.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří hovězí steak a zelené fazolky.

Nesnáší:
Mořské plody a nikdy by nesnědla grilovaného pavouka nebo netopýra. Při stolování jí vadí mlaskání, krkání nebo „když někdo jí jako čuně“.

Motto:
1) Karma je zdarma. 2) Boží mlýny melou pomalu a jistě.

Očekávání:
Těší se, že pozná a ochutná nová jídla, a je ráda, že má možnost poznat i nové lidi.

Vstoupit do diskuse- 196 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama