Veronika Týblová

Vystudovala střední školu, obor cestovní ruch. Pracovala jako asistentka jednatele ve stavební společnosti, ale nebyla to práce, která by ji naplňovala. Nyní si hledá něco, co by ji bavilo. Jejím snem je otevřít si vlastní podnik.
Vstoupit do diskuse- 456 názorů
Veronika Týblová

Je svobodná, bezdětná a bydlí v 1+kk. Pochází z Úval a v Praze žije asi rok. Má ráda svou rodinu a s blízkými tráví při různých příležitostech hodně času. Do pořadu ji přihlásila sestra Terezka, která je jejím častým strávníkem. Kdyby vyhrála, vzala by rodinu na dovolenou, případně by si nechala nějaké peníze na další studium. 

Charakter:
Považuje se za stále dobře naladěnou věčnou optimistku. Prý dokáže vyjít skoro s každým, ale pokud ji někdo rozčílí, tak se umí pořádně naštvat.

Zájmy:
Má ráda dobrou společnost, zábavu a vaření. Miluje zvířata, psy, sama chová křečka Pepíka. Baví ji pobyt v přírodě, v létě hudební festivaly, ráda běhá a jezdí na in-line bruslích.

Vztah k vaření:
Kladný, vaří už od šestnácti let. Vaření je pro ni relax a největší potěšení pro ni je, když jejím hostům chutná. Baví ji klasická kuchyně i moderní lehká jídla. Ráda peče sladké, nebojí se ani kynutého těsta. 

Chutě:
Má ráda zdravá a lehká jídla, jako je například cuketová polévka, ale občas si dá i něco klasického - jako třeba koprovku.

Nesnáší:
Papriky a příliš pálivá jídla. Při stolování jí vadí mlaskání a neslušné chování. 

Motto:
Když nejde o život, tak nejde o nic.

Očekávání:
Těší se, že se dozví, jak se vaří v jiných domácnostech, a možná se i přiučí něčemu novému. 

Vstoupit do diskuse- 456 názorů

reklama