Veronika Zemanová

Má základní vzdělání, protože neměli s rodinou peníze, tak musela jít od šestnácti let do práce. Pracovala jako dělnice, uklízečka a prodavačka. Nyní je OSVČ – pracuje jako fitness trenérka, její práce ji naplňuje.
Vstoupit do diskuse- 659 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije s manželem, který je o 13 let mladší, a mají doma dvě fenky menší velikosti – Connie 6 let a Mia 3 roky. Společně se starají o pejsky, kteří by skončili v útulku. Veronika má z předešlého vztahu dceru Nikolu, které je 21 let. Veroničin život momentálně naplňuje její dvouletá neteř Emilka, kterou zbožňuje. S manželem mají společný koníček, a to sport – ve fitku se i seznámili. Donedávna aktivně závodili v powerliftingu, manžel byl i mistrem světa a dvojnásobným mistrem ČR. Veronika má titul mistryně světa, Evropy, České a Slovenské republiky.

Nyní si dává od sportu trochu pauzu a snaží se zrehabilitovat po operaci kolena. Kromě cvičení a závodění pořádá každý rok charitativní akci pro jednu holčičku z Břeclavska, která v necelých dvou letech následkem horeček ochrnula. Původně chtěla přihlásit kamaráda, ale nakonec v době karantény přihlásila sebe. Bere to jako výzvu, protože je velká trémistka, a je zvědavá, jak se se vším popere. Pokud vyhraje, tak peníze rozdělí mezi lidi, které má ráda – dá něco svojí mamince, tchyni, dceři a svému manželovi. Jako zábavu si pro své hosty připraví lovení ping-pongových míčků pomocí lžíce v lavoru s vodou.

Charakter:
Sama sebe popsat moc neumí – tvrdí, že má od všeho kousek. Má ráda dobrou zábavu, je upřímná, citlivá, empatická, ale dokáže se i pěkně naštvat. Nerada se nudí a je velmi aktivní.

Zájmy:
Jejím největším koníčkem je sport, tanec a hudba. Ráda vaří a hostí své přátele a rodinu. Její práce ji také moc baví, a je to zároveň i její koníček.

Vztah k vaření:
Vaření a servírování doslova miluje. Ve všem se ráda vyžívá a je schopná uvařit i několik jídel najednou, aby měli její strávníci to, co jim chutná.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří kuře na paprice s knedlíkem, křenová omáčka od její tchyně a segedínský guláš od maminky.

Nesnáší:
Nemá ráda zvěřinu. Nikdy by nesnědla červy a něco podobného. Při stolování jí vadí srkání, posmrkávání, mlaskání a špinavé nádobí. Celkově se necítí dobře, když je vidět, že je domácnost „zanedbaná“.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Kde je vůle, je i cesta! V každém věku si můžete začít plnit své sny!“

Očekávání:
Veronika se asi víc bojí, ale těší se i na zkušenosti a překonání sama sebe.

Vstoupit do diskuse- 659 názorů

reklama