Video: Hostitel pustí ostatním hodně drsné video a dojde i na pláč!

Slovák Daniel nejí maso, protože přemýšlí o tom, jak chov dobytka negativně ohrožuje klima naší planety. I když u stolu nikoho neomezuje, o jídlo se hodně zajímá. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!
Daniel Fekete
Daniel Fekete

reklama

Co ale obsahuje Danovo menu, to je velká záhada... Názvy jako „Danielovo překvapení“, „dobrota našich předků“ či „posila armádního generála Ludvíka Svobody“ to neprozradí. A pro Bohuslava je to opravdu zlé, protože ten už ani neví, kdo to generál Svoboda byl. Jídla to budou bezmasá včetně hlavního chodu, což je žampionový burger, ochucený česnekem, opět s batátovými hranolky. Slávek žampion portobello skoro neochutná, radši by si dal maso a určitě přidal koření a sůl. Na předkrm bude falafel, bohužel poněkud vysušený, a soupeře kupodivu nejvíce zaujme dobře ochucené sójové maso, které prý jako maso opravdu chutná. Hostitel je ve svém živlu. Mluví a mluví a Veroniku nepustí skoro ke slovu.

S řečí je spojená i zábava, což je dabing o jídle, ale „bous“ – propagační vegetariánské video –  nepobaví, spíš rozbrečí a vzbudí rozpaky. Otci Vladimírovi se nelíbí, že manipuluje pomocí plačící holčičky, nakonec rozpláče i Moniku.

Nasytí bezmasá večeře Danielovy hosty?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!