VIDEO: Martina svým menu nedokáže oslnit a špatně to nese. Bude i brečet!

Martina (30) si ve finále tak trochu sní, co si během týdne sama navařila. Nakonec si i popláče.
Martina Friedlová
Martina Friedlová

reklama

Martina je už pět let na rodičovské dovolené a jedním z motivů její účasti v pořadu je i to, že ji manžel nepovažuje za dobrou kuchařku. Chce si vyzkoušet, zda to tak vidí i ostatní. Po včerejšku to ale nebude mít snadné. Rejstřík surovin, po nichž je Martině údajně špatně, je tak široký, že jsou všichni zvědaví, co jim poslední kuchařka předloží a co všechno u sebe doma ve svém hezkém domečku sama sní. Martina se obává Mariina příchodu, že ji bude přehnaně kritizovat.

U Martiny v bytě je had a Pavel z nich má fobii
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! Pavel se bojí hadů

A to se také stane: Marie má k většině pokrmů výhrady, ale není sama. Martina svým menu nedokáže oslnit a špatně to nese. Během večera jí hned několikrát přejde smích, nakonec dojde i na slzičky. Martina se cítí ukřivděná, protože si myslí, že se jí večeře povedla. Jenže topinky s kuřecím masem se hostům zdají bez chuti, to zčásti platí i o bramboračce s houbami, kuřecí bábovka s bramborami je prý vyschlá včetně přepečené přílohy, ani z dezertu nejsou hosté nadšeni. Legračně dopadne úkol týdne, přestože má poslední hostitelka výkonnou domácí pekárnu, její chléb je skoro nepoživatelný. A Pavel, který nesnáší hady, má jednoho za zády, což mu na náladě také nepřidá. Rodina má totiž docela zvláštní domácí mazlíčky, jak uvidíme. Vtipná zábava sice partu na chvíli sblíží, ale finále neproběhne v harmonické atmosféře.

 

Pestré chuti podzimu s Prima FRESH

Vychutnejte si pestré chutě podzimu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

reklama

reklama