VIDEO: Michaela se sama nezmohla na nic! K Tomášovi bude ale kritická!

Vyučený číšník a nastávající otec Tomáš (23) miluje různé hry. Vyhraje nejvíce bodů? Snad už to dnes bude jen lepší…
Tomáš Lokoč
Tomáš Lokoč

reklama

Tomáš z Opavy překvapí ve středu svou snaživostí. Rád by měl večer perfektní, ale okolnosti tomu nepřejí. Děvčata u stolu jsou docela rozjívená a Michaela je už zpět ve formě a překvapí svými kritickými názory. I když se hosté konečně najedí, atmosféra není tak uvolněná jako předchozí večery a pomalu houstne. Míša totiž docela hodě věcí nejí a jednou z nich je hermelín i houby, což je právě kombinace předkrmu v alobalu, který jinak ostatním chutná, jen Dana má připomínky k servírování.

Frankfurtská polévka Danu znepokojila
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! Frankfurtská polévka

Frankfurtská polévka neobsahuje frankfurtské párky, což zajímá Danu, která přišla opravdu soutěžit. Od středy až do pátku bude přílohou bramborová kaše. Poprvé je ke krůtím prsům, prošpikovaným mrkví a slaninou, což by bylo dobré jídlo, jen v troubě poněkud vyschlo. Nikoho nepřekvapí, že milovník šipek a bowlingu si vybral házení do terče jako svoji hlavní zábavu, aby ale soupeři viděli, jak těžké to má Žaneta, nejprve se strefují do terče se zavázanými očima.

reklama

reklama