VIDEO: Pavel otevřeně přiznává, že by kvůli penězům dokázal někoho podrazit

Benjamínek týdne, číšník Pavel (19), si ukousl větší sousto, než na jaké stačil.
Pavel Branický
Pavel Branický

reklama

„Kvůli penězům bych dokázal někoho podrazit, nesměl bych ho ale znát dlouho,“ přiznává druhý hostitel Pavel. S hosty se zná teprve od včerejška, tak je klidně možné, že bude mlžit. Určitě pomlčí o úkolu týdne, který prostě nezvládne, neumí zadělat kynuté těsto. Z učebního oboru kuchař-číšník Pavel po roce zběhl, víc než kulinářství ho baví sprejování a tetování, ale doma prý vaří často, protože jeho otec kuchař, s nímž Pavel bydlí, si chce v jejich malém bytě od plotny odpočinout.

Těsto jde do koše
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! Těsto jde do koše

Pavel se každopádně nebojí, všechny chody prý dělá v úterý poprvé. Snese kritiku? Dovede si v každé situaci poradit jako s vajíčkem při přípravě dezertu? Zvládne svoji nervozitu? Při nalévání polévky se mu zřetelně klepou ruce… Slepičí vývar je z domácích zdrojů a Pavel spoléhá na to, že by hosté mohli uvítat polévku, která se zase na stole neocitne tak často. Ta je ale nakonec docela obyčejná a bez chuti, slánky jedou naplno. Předkrmový grilovaný chřest je trochu nepoživatelný, jen pomerančová majonéza je dobrá, a to se hostiteli tak úplně nepovedla. Ale v rámci taktiky mladičký hostitel své chyby neprozradí. „On mě dneska zabije,“ prorokuje nad úterním menu Martina, která nejí ryby a na hlavní chod, losos s omáčkou teriyaki, se vůbec netěší. Měla proto dostat kuře, ale toho se nedočká. Hostitel nestíhá. Losos je ale nejlepším jídlem menu, přestože se japonská omáčka teriyaki připálila, rybu s brambory až na Martinu všichni pochválí. Zábava – sprejování na papír – souvisí s Pavlovým koníčkem a jde hostiteli určitě lépe než vaření, prý je to zkrátka výtvarný talent.

 

Pestré chuti podzimu s Prima FRESH

Vychutnejte si pestré chutě podzimu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

reklama

reklama