VIDEO: Radka má opravdu zvláštní úchylku, pod botami dokonce i spí!

Vedoucí sociální služby a lektorka Radka (35) pozve své hosty do Kladna, posadí je k hrnčířskému kruhu a uvaří jim zdravou večeři.
Radka spi pod botami
Radka spi pod botami

reklama

Radka je zkušená hostitelka. Nebojí se ani tance, zpěvu, je spontánní a žádnou zábavu nezkazí. Miluje bylinky, které si také hojně pěstuje. Včera překvapila svými nebesy nad postelí Tereza, dnes zase překvapí svou ložnicí Radka. Doma má velkou sbírku bot a má je vystavené dokonce v ložnici v čele postele! Hostům to během šmejdění samozřejmě nemůže uniknout.

Jirka se pokecal

Jirka se pokecal - Prostřeno!
Jirka se pokecal - Prostřeno!

I Radka připraví jedno opáčko – hlavní chod bude skoro stejný, jako měl v pondělí Jirka. Módní líčka jsou opět na scéně. A bude se konat velké porovnávání. Jaká líčka budou lepší? Jirkova, nebo Radky? Vlastíkovi to je jedno, každopádně to rozsoudit nemůže, protože líčka, byť sebelepší, jíst nebude. Je mu to proti srsti z etických i estetických důvodů. Když vidí líčka na talíři, představuje si ty oči, které má „kravička hned nad líčky.“ Další chody jsou ovlivněné tím, že Radka má ráda zeleninu a bylinky. Takže jako první se podává pečená plněná paprika se sýrem, následuje řeřichový krém a Radčinu zdravou hostinu ukončí mrkvový dort. Třetí hostitelka je tvořivý člověk a pro své soupeře má připravenou kreativní zábavu – pozve je do keramické dílny.

Takový záchvat smíchu jste ještě neviděli!

Záchvat smíchu - Prostřeno!
Záchvat smíchu - Prostřeno!

Prostřeno! od pondělí do pátku v 17:35 na Primě!

reklama

reklama