VIDEO: Tolik sebekritiky jste v Prostřeno! ještě neviděli! Je to taktika?

Marie (43) chce vyhrát, ale vlastní jídlo si sama nesmyslně shazuje a kritizuje.
Marie Vaculíková
Marie Vaculíková

reklama

Za třetí hostitelkou se vypravíme do obce se zvláštním názvem Tři sekery. Soutěživá Maruška chce jistě vyhrát, ale hlavně si chce dokázat, že umí vařit. Nakonec ale nebude bůhvíjakou taktičkou, jak ji mnozí podezírají, protože si jako největší kritička vlastní večeře vystačí sama. Proč to dělá? Vezme její sebekritika soupeřům vítr z plachet? Přitom návštěva je spokojená a baští o sto šest. Marii se ve výsledku nelíbí příloha k jejímu hlavnímu chodu – smetanové brambory, radost jí také kazí pracný dezert z čokoládových kaštanů.

Příprava dezertu, krém se lehce srazil
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! Sražený krém

Prý se jí chce dokonce omdlít nad sraženým krémem. Moučník, který Maruška peče poprvé, nakonec dopadne lépe, než se zdálo… Dezert ji tak vykolejil, že úkol týdne splní jen napůl. Také je nespokojená s kachním vývarem, i ten prý dokáže lépe. Předkrm – ledový salát s rukolou, žlutým cukrovým melounem a parmskou šunkou – je lahodný, ale některé suroviny musí hostitelka nahradit a improvizovat. Kdo je větší hráčka, Marie, nebo Martina? Martina se u jídla spíš směje Zdeňkovým poznámkám než jí, je vybíravá, Marii se prý zdá až zákeřná. Přesto ale Martina kachní vývar pochválí a není sama. I Pavel uzná, že polévka je mnohem lepší než ta jeho včerejší ze slepice. Úspěch má i hlavní chod – kotlet plněný sýrem, mletým masem, zeleným hráškem a karotkou se smetanovými bramborami. Nebyl vysušený ani přeplácaný. Následuje klidná zábava a nakonec sama hostitelka, původně nespokojená se svým výkonem, svůj večer považuje zatím za nejlepší.

 

Pestré chuti podzimu s Prima FRESH

Vychutnejte si pestré chutě podzimu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

reklama

reklama