Vladimír Plíšek

Vladimír pracuje jako směnový mistr ČEZ EP v elektrárně Mělník. Vystudoval střední školu, kterou zakončil maturitou. Dříve byl vojákem z povolání, policejní inspektor a vrátný.
Vstoupit do diskuse- 87 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vladimír je pracující invalidní důchodce – od 28 let má roztroušenou sklerózu. Je rozvedený a má syna (26 let). Byl v registrovaném partnerství a nyní je vdovec. Nepřihlásil se sám, ale nakonec to promyslel a s účastí souhlasil, protože rád vaří. Zatím nepřemýšlel nad tím, že by vyhrál, ani jak by s penězi naložil. Pro své hosty si jako zábavu připravil karetní hru nebo jim ukáže své papoušky. Menu sestavil z jídel, která má rád a napadla ho jako první.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je klidný a bere život s nadhledem.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem jsou zvířata – má tři psy a pět papoušků. Baví ho práce na zahradě, houbaření a vaření.

Vztah k vaření:
Vaří rád, ale musí mít pro koho – vařit jen pro sebe není takové potěšení.

Chutě:
Má rád skoro vše, vaří nejčastěji to, na co má chuť. Mezi jeho oblíbená jídla patří svíčková, segedínský guláš, plněné papriky s rajskou omáčkou, zelňačka a čočková polévka.

Nesnáší:
Při společném stravování mu vadí srkání. Nejí dršťky a syrečky. Nikdy by nesnědl něco, co smrdí a není to příjemné v puse.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Když nejde o život, tak nejde o nic.“

Očekávání:
Těší se na své soupeře a rád si vyslechne kritiku na své jídlo.

Vstoupit do diskuse- 87 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!