Vladimír Vlach

Vladimír studoval obor reprodukční grafik, dále Státní konzervatoř v Praze, Centrum nezávislé žurnalistiky (DAMU) obor televizní a rozhlasový moderátor. Pracoval jako moderátor v mnoha rádiích – ČR Radiožurnál, Rádio VOX, ČR Regina, Rádio Beat a Country rádio.
Vstoupit do diskuse- 102 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jako moderátor v televizi je známý z pořadů Studio Kontakt (ČT), soutěžní pořad Město pro ti městu (ČT) a losování Sportky a Šťastných 10 (18 let). Nyní je moderátorem Country radia, působí jako executive director v reklamní agentuře Time Vox. Jako copywriter je textařem reklamních spotů v TV a rádiu a věnuje se reklamám a dabingu. S manželkou Lenkou, která je učitelka, má syny Martina a Štěpána. Martin je studentem na Filozofické fakultě UK a Štěpán žije s rodinou a podniká v USA. Účast nebyl Vladimírův nápad, ale přemluvili ho kolegové. Nepředpokládá, že by vyhrál. Pokud by se tak stalo, tak by udělal cokoli, co by pomohlo dobré věci. Jídla pro menu si vybral, protože jsou country. Jako zábavu si pro své hosty připraví jízdu na šlapadle kolem bójky na čas na Orlické přehradě.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je nezadržitelný extrovert s prvky melancholika s duší nenapravitelného romantika.

Zájmy:
Jeho práce je zároveň i jeho koníčkem. Rád lenoší, věnuje se hudbě aktivně i pasivně a baví ho čtení snad úplně všeho. Bohužel kvůli velké pracovní vytíženosti moc nelenoší, a tím pádem i čtení a hudba v poslední době pokulhávají.

Vztah k vaření:
K vaření má pozitivní vztah, neboť láska prochází žaludkem.

Chutě:
Ochutná vše, co dostane na talíř. Není v jídle vybíravý.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí vejce a nemusí být pouze u stolu. Alergii na potraviny nemá. Alergii na politiku a prezidenta by vynechal. Má alergii – intoleranci laktózy – nemůže mléko ani mléčné výrobky.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Učit se, učit se a učit se. Ale to už někdo někdy řekl.“ J

Očekávání:
Těší se na příjemná setkání s kolegy z jiných rádií, korunovaná celou řadou nových kulinářských zážitků. A kde se s láskou vaří, tak je vždycky moc fajn.

Vstoupit do diskuse- 102 názorů

reklama