Vladislava Krajníková

Paní Vladislava z Teplic vystudovala obor sociální péče a devět let pracovala v personalistice.
Vstoupit do diskuse- 451 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nyní podniká v oblasti vizáže a poradenství v péči o pleť. Specializuje se na svatební klientelu. Je svobodná, bezdětná a momentálně pár týdnů čerstvě zadaná. Ráda cvičí ve fitness a zajímá se o zdravý životní styl. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, protože měla pocit, že je to přesně pro Vladislavu. Pokud vyhraje, tak peníze použije na podnikání nebo na zaslouženou dovolenou, na které nebyla celých šest let.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je klidná, mírně tolerantní, občas náladová. Perfekcionistka a detailistka. Pokud ji někdo nebo něco vytočí, tak umí vystrčit klepeto a cvaknout jako správný Rak.

Zájmy:
Baví ji bytový a food design. Ve volném čase si zajde ráda posedět s přáteli. Mezi její koníčky patří i cestování a zájezdy k moři.

Vztah k vaření:
Vzhledem k tomu, že žije sama, je pro ni vaření spíš občasný koníček a zábava - ne každodenní rutina. Jídla, která připravuje, pečlivě plánuje. Vymýšlí vlastní sladké recepty bez cukru. Ráda kombinuje netradiční chutě a hlavně připravuje zdravá, rychlá a chutná jídla.

Chutě:
Upřednostňuje zdravé pokrmy z plnohodnotných surovin. Chce vědět, co jí. Mezi její oblíbená jídla patří např. grilovaný kozí sýr se salátem.

Nesnáší:
Špek, kopr a ústřice. Při stolování jí vadí mlaskání, krkání a podobné hlasité projevy nebo neslušné chování.

Motto:
Nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali oni tobě!

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti a průzkum českých domácností a kuchyní.

Vstoupit do diskuse- 451 názorů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama