Vlastimil Kolstrunk

Vlastimil vystudoval SOU obor kuchař – číšník/barman, které dokončil v roce 2002. Pracoval jako číšník, barman, zámečník, montážní technik fotovoltaiky a dělal servis a montáž plastových oken.
Vstoupit do diskuse- 182 názorů
Vlastimil Kolstrunk

Nyní pracuje jako servisní technik armatur. Žije se snoubenkou Evou, která je momentálně v pátém měsící těhotenství. Společně s nimi žije i nevlastní dcera Míša (7 let) a doma jim dělá společnost fenka amerického pitbulteriéra Sairra. Vlastimil vede aktivní život, pozitivně laděný s nádechem patriotismu. Do pořadu se přihlásil sám, protože nad tím přemýšlel již dlouho a chtěl si to vyzkoušet. Má rád výzvy a dobré jídlo. Pokud vyhraje tak peníze použije na výbavu do dětského pokojíčku pro miminko, na svatbu a rozlučku se svobodou, na nutné opravy na domě a nebo na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví Krav Maga – ukázka bojového umění na zahradě s profesionálním trenérem z řad PČR. Zábava bude hned na začátku po uvítání. Tato jídla si vybral, protože v době natáčení probíhaly tradiční martinské hody.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je extrovertní sangvinik. Je obětavý, milující, občas výbušný, ale spravedlivý. Je odvážný a je exhibicionista.

Zájmy:
Ve volném čase se věnuje bojovému umění Krav Maga. Rád tráví čas s rodinou, chodí na procházky se psem. Baví ho tanec a hudba. Věnuje se chovu terarijních zvířat. Baví ho jízda na koloběžce a v neposlední řadě řadí mezi své koníčky i vaření.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah, vaří od útlého věku.

Chutě:
Rád připravuje skoro vše, ale nerad dělá sladké. Rád zkouší nové recepty, které si upravuje. Miluje vaření na přímém ohni.

Nesnáší:
Nejí luštěniny a jídla s jahodami. Nikdy by nesnědl hmyz a mořské plody.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Život je pes, ale záleží na tobě, jak si ho vychováš.‘‘ (Babička Jaroslava)

Očekávání:
Těší se na poznání nových receptů, nové a nezvyklé zážitky a dobrou zábavu.

Vstoupit do diskuse- 182 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!