Vojtěch Bartek

Vojtěch vystudoval gymnázium ve Frýdku-Místku a nyní pokračuje ve studiu na Mendelově univerzitě v Brně, kde studuje obor krajinářská architektura. Pracuje na částečný úvazek v RegioJetu jako koordinátor provozu a dopravy.
Vstoupit do diskuse- 70 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije ve Frýdku-Místku s matkou a jejím přítelem, ale tráví s nimi spíš jen víkendy. Přes týden, když chodí do školy, bydlí v bytě v centru Brna se čtyřmi kamarádkami, ale má brzy v plánu společné bydlení s přítelem. Má dvě starší sestry a s rodinou se snaží trávit hodně času. V budoucnu by se rád uplatnil v oboru, který studuje (krajinářská architektura). Rád by podnikal, případně získal práci ve státní správě v oblasti životního prostředí.

Do pořadu ho přihlásila jeho starší sestra, protože si zkoušel se svými kolegy vlastní Prostřeno! a zalíbilo se mu to. Sestra ho tajně přihlásila a Vojtěch rád nabídku přijal. Pokud vyhraje, tak peníze použije na společné bydlení s partnerem, které plánuje. Všechna jídla patří mezi jeho oblíbená a měla i úspěch u rodiny a přátel. Vojtěch doufá, že s nimi uspěje i u svých hostů. Jako zábavu si pro ně připraví kreativní zábavu – vypichování květinové misky (ikebany), kterou si odnesou jako dárek s sebou domů.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je přátelský a upřímný člověk se smyslem pro humor a pro každou špatnost. Lidé si o něm myslí, že je arogantní, dokud ho lépe nepoznají.

Zájmy:
Má rád cestování. Baví ho vaření a vše kolem. Rád chodí běhat, hraje plážový volejbal a jezdí na kolečkových bruslích. V zimě ho baví lyžování. Zajímá se o design. Pokud je houbařská sezóna, tak si zajde do lesa na houby.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje. Baví ho i pečení – oboje patří mezi jeho koníčky.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří plněné knedlíky uzeným masem a zelí. Jinak není v jídle moc vybíravý.

Nesnáší:
Nejí mořské plody a nikdy by nesnědl brouky, šváby a jiný hmyz.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Když nemůžeš, tak přidej víc.“

Očekávání:
Chce poznat nové lidi, nová jídla a místa. Rád se přiučí něčemu novému.

Vstoupit do diskuse- 70 názorů

reklama