Vojtěch Cahák

Vojtěch vystudoval gymnázium, které zakončil maturitou. Pracuje ve Ski a Bike centru v Radotíně, kde je na pozici prodejce sportovního vybavení.
Vstoupit do diskuse- 160 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije s rodiči v rodinném domě. Má dvojče – bratra, který žije v Kanadě. Vojtěch je svobodný a bezdětný. Před půl rokem se vrátil z Kanady, kde studoval a pracoval. Jeden rok vypomáhal v kuchyni a dva roky pracoval na stavbě a montoval klimatizace. Do pořadu se přihlásil sám, protože se mu to zdálo jako dobrý nápad. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na cestu do Francie nebo do Švýcarska na hory. Menu poskládal ze zajímavých a nevšedních jídel, jako zábavu si pro své hosty připravil na zahradě hokej.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je optimista. Má rád humor a pořád musí něco dělat. K životu potřebuje vždy adrenalin.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je sport – rád jezdí na kole, bruslích, lyžuje a hraje lední hokej. Má rád hudbu, koncerty a cestování.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – vaří intenzivně posledních pět let.

Chutě:
Rád připravuje středomořskou a českou kuchyni. Má rád vše, co ho baví vařit – italská, španělská, francouzská a česká jídla. Miluje kalamáry na víně.

Nesnáší:
Nejí svíčkovou s knedlíkem a houby. Nikdy by nesnědl ovar ze zabíjačky.

Motto:
V životě se řídí heslem: „Jít do všeho naplno!“

Očekávání:
Těší se, že bude mít možnost poznat zákulisí pořadu a zjistit, jak probíhá natáčení.

Vstoupit do diskuse- 160 názorů

reklama