Vojtěch Fajc

Vojtěch vystudoval Středné odbornou školu SOU U Krbu – čtyřletý obor číšník, zakončený maturitou. Pracoval jako číšník, barman a provozní. Nyní je zaměstnaný jako provozní v restauraci.
Vstoupit do diskuse- 50 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

S manželkou Míšou vychovává patnáctiměsíční dceru Rozárku. Do rodiny patří ještě fenka Cuketa. Když to čas, finance a protikoronová opatření dovolí, tak rádi cestují, vídají se s přáteli a sportují s rodinou. Do pořadu se přihlásil ze zvědavosti. Svou účast bere jako výzvu a možnost vystoupit z komfortní zóny. Pokud by vyhrál, tak by penězi stabilizoval rodinný rozpočet a možná by jeli někam na dovolenou. Tato jídla si vybral, protože jsou lehká, letní a výborná. Jako zábavu si pro své hosty připraví Cornhole – doma vyrobenou desku s dírou, do které se hází malé polštářky a boduje se úspěšnost.

Charakter:
Sám sebe neumí popsat.

Zájmy:
Věnuje se aktivně i pasivně různým sportům. Zajímá se o gastronomii a rád sleduje filmy v originálním znění.

Vztah k vaření:
Vaření doslova miluje, a to jak aktivně, tak ho i rád sleduje v televizi.

Chutě:
Rád připravuje jednoduchá a rychlá jídla. Rozhodně ne českou kuchyni. Jí vše, ale nejraději má vietnamskou kuchyni. Snaží se vyhýbat knedlíkům a bílému pečivu.

Nesnáší:
Pokud má hlad, tak sní vše, ale už by nikdy nemusel ochutnat ústřici. Nikdy by nesnědl kozí oko – někde na jihovýchodě Evropy je to prý velká delikatesa.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Nejlepší věci v životě jsou zadarmo.‘‘

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti.

Vstoupit do diskuse- 50 názorů

reklama