Vojtěch Schwab

Vojtěch vystudoval střední průmyslovou školu, kterou zakončil maturitní zkouškou. Brigádně pracuje u dopravce GLS.
Vstoupit do diskuse- 39 názorů

Pochází ze Zábřehu, kde žije s rodiči. Má přítelkyni, která studuje v Ostravě, a tak většinu času tráví tam a domů jezdí jen na víkendy a prázdniny. Má staršího bratra, který bydlí a pracuje v Brně. Jeho největším koníčkem je fotbal. Pokud nemá zrovna tréninky, tak jezdí na kole nebo kolečkových bruslích, cvičí a chodí běhat. Když je pěkné počasí, chodí s přítelkyní a se psem na procházky. Jako zábavu si pro své hosty připraví soutěž v pojídání sušenky, která bude přivázaná soutěžícímu na klacek, který bude mít na zádech. Nad výhrou zatím nepřemýšlel, ale pokud by vyhrál, tak by peníze použil na něco užitečného, a neutrácel je jen tak za nepotřebné věci.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je flegmatik, kterého jen tak něco nerozčílí. Má rád dobrou zábavu a je s ním vždy legrace. Na vše má spoustu času a občas je líný, ale když je potřeba vzít za práci, tak se toho nebojí.

Zájmy:
Jeho největším koníčkem je fotbal, ale jezdí i na kole nebo kolečkových bruslích, cvičí a chodí běhat. Také má rád procházky s přítelkyní a se psem.

Vztah k vaření:
Vaří rád a poměrně často. Má rád sladké a s přítelkyní si každý týden pečou nějaký dezert k odpočinku po obědě.

Chutě:
Rád připravuje jídla z české a italské kuchyně. Má rád skoro vše – maso, omáčky i pečivo. Mezi jeho oblíbená jídla patří šunkofleky.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí ticho a hloupé otázky.

Motto:
Nemá motto, kterým by se řídil.

Očekávání:
Těší se na spoustu zábavy a ochutnání nových jídel. Rád se seznámí s novými lidmi.

Vstoupit do diskuse- 39 názorů

reklama