Zábavná amatérská gastronomická show PROSTŘENO!

Kdo přijde na večeři? aneb 5 lidí, 5 dní a 60 tisíc pro nejlepšího hostitele týdne. Zábavná amatérská gastronomická show PROSTŘENO! je tu pro vás na Primě již 12. rokem. Pořadem provází od počátku oblíbení herci a moderátoři Václav Vydra a Jana Boušková.
Prostřeno! 2017 logo
Prostřeno! 2017 logo

reklama

V premiérové sezoně Prostřeno! se hraje o desítky tisíc korun a bojuje se i o hlasy diváků

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční, exotická i experimentální! To je už od roku 2010 fenomén televizních obrazovek – Prostřeno! 
Amatérští kuchaři z celé České republiky mají i nadále šanci na hlavní výhru pro nejlepšího hostitele – 60 tisíc korun, kterou získají díky uznání a hlasům soupeřů.

Nově mají ale i další důvod k předvedení toho nejlepšího, co u plotny umí. Do bodování svým hlasováním zasáhnou také diváci, kteří rozhodnou, kdo z pětice hostitelů si nejvíce zaslouží odměnu 10 tisíc korun. V případě shodné volby soupeřů s hlasujícími diváky o nejlepším hostiteli, si tak vítěz může v součtu odnést až 70 tisíc korun! To už je výzva, kterou stojí za to přijmout! 
A s prázdnou neodejdou ani hlasující diváci, jeden z nich vždy získá 10 tisíc korun.    

V premiérové sezoně jde o hodně! Předveďte to nejlepší z vašeho kuchařského umění, překvapte své soupeře, získejte si sympatie diváků a výhra v podobě 60 tisíc, 10 tisíc nebo dokonce 70 tisíc korun může být vaše! 

reklama

reklama