Žaneta Ferusová

Žaneta má vysokoškolské vzdělání v oboru kvalita potravin. Pracuje na pozici nákupčí ve strojírenském průmyslu. Je svobodná. Do pořadu ji přihlásila její kamarádka, která si myslí, že Žaneta umí dobře vařit.
Vstoupit do diskuse- 33 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ráda připravuje lowcarbový styl stravování – eliminuje přijaté sacharidy a průmyslově zpracované potraviny. Vynechává přílohy a volí vhodnější, zdravější a stejně chutné náhrady. Pokud by vyhrála, tak by peníze ušetřila do budoucna. Jako zábavu si pro své hosty připraví zdobení mětýnek – posvícenské pečivo. Své menu si vybrala, protože se skládá z jejích oblíbených jídel, která dohromady tvoří skvělou kombinaci.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je typický sangvinik. Je společenská, veselá, hlučná, aktivní, komunikativní a optimistická. Miluje život, který si užívá. Je velmi soutěživá. 

Zájmy:
Ráda jezdí na in-line bruslích, lyžuje, jezdí na snowboardu a kole. Baví ji běhání a gymnastika. Mezi její koníčky patří i vaření, procházky, čas s přáteli a podnikání různých výletů.

Vztah k vaření:
Vaří moc ráda a baví ji zkoušet nové recepty. Vaří pravidelně, ráda hostí kamarády a zároveň se zajímá o zdravou stravu.

Chutě:
Má ráda vesměs vše, jen jí od dětství vadí syrová cibule, která jí dokáže pokazit chuť pomazánky nebo tataráku.

Nesnáší:
Nejí syrovou cibuli a dršťky.

Motto:
V životě se řídí mottem: ,,Vše se děje tehdy, kdy má.‘‘

Očekávání:
Těší se, že bude mít možnost potkat nové lidi, kteří rádi vaří, a bude moct ochutnat nová jídla.

Vstoupit do diskuse- 33 názorů

reklama