Zbyněk Kordula

Zbyněk se vyučil v oboru kuchař-číšník. Dříve pracoval jako číšník a nyní dělá v bistru, které připravuje hamburgery a griluje maso.

Žije s přítelkyní a s dětmi (10 let a 3 roky). Společně bydlí v bytě, ale hodně času se snaží s dětmi trávit venku na různých výletech, které je všechny baví. Přihlásil se sám a je to pro něj výzva – chce si vyzkoušet, jaké to je a jestli obstojí se svým kuchařským uměním před cizími lidmi. Jednou účinkoval v pořadu Pošta pro tebe – jako komparz. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na rodinnou dovolenou, kterou by si všichni rádi užili. Jako zábavu si pro své hosty připraví skládání a barvení vlaštovek + soutěž v tom, komu doletí nejdál – výherce pak obdrží symbolickou odměnu.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je mírný cholerik. Má rád zábavu a různé vtípky. Nejlépe mu je ve společnosti kamarádů, kde se dobře baví.

Zájmy:
Rád chodí do lesa a na procházky s rodinou. Odpočine si na rybách, ale bohužel mu na tento koníček nezbývá moc času. Někdy si zahraje poker.

Vztah k vaření:
K vaření má velmi kladný vztah – vaří rád a občas zaskočí za přítelkyni, pokud se jí nechce vařit.

Chutě:
Rád vaří pro své děti podle jejich chuti. On sám má rád téměř vše. Miluje smažený sýr.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí krkání. Nejí luštěniny a nikdy by nesnědl hrášek na smetaně.

Motto:
„Co tě nezabije, to tě posílí.“

Očekávání:
Těší se na dobrou zábavu, nové zkušenosti, a i když se u něj už před natáčením projevuje mírná nervozita, tak doufá, že vše zvládne.

reklama