Zdeněk Slivka

REPRÍZA: Zdeněk je učeň v oboru kuchař-číšník na Střední odborné škole a středním odborném učilišti v Jílovém u Prahy. Od dvanácti let se zajímá o gastronomii, a proto si vybral obor kuchař-číšník.
Vstoupit do diskuse- 0 názor
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zdeněk pochází z jižních Čech z vesnice Velká u Milevska. V deseti letech mu zemřel otec na rakovinu. Žije s matkou a jejím přítelem. Má dva dospělé sourozence, kteří už mají své rodiny. Nabídku zúčastnit se za školu pořadu Prostřeno! přijal hned, protože má rád výzvy a rád se učí něčemu novému. Kdyby vyhrál, peníze by si uložil. Během jeho zábavy se bude experimentovat s jazykolamy a heliem.

Charakter:
 Sám si o sobě myslí, že je hodný, společenský, chytrý, zábavný a někdy je výbušný.

Zájmy:
Jeho největším koníčkem je vaření a vše kolem gastronomie. Baví ho hraní videoher. Nově začal chodit do posilovny a cvičí. Doma sleduje seriály a čte komiksy.

Vztah k vaření:
Vaření ho zajímá již od dětství a má k němu velmi kladný vztah.

Chutě:
Mezi jeho oblíbená jídla patří hovězí rumpsteak na rozmarýnu. Rád připravuje hovězí maso na různé způsoby.

Nesnáší:
Nemá rád ryby, nikdy by nesnědl houby. Vadí mu mlaskání hostů a hovor s plnými ústy.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Není čas ztrácet čas.“

Očekávání:
Těší se převážně na nové zkušenosti, které získá. 

Vstoupit do diskuse- 0 názor

reklama