Zdeňka Pohlreich Gruberová

Zdeňka se narodila v Chomutově v severních Čechách. Vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a je trenérka a učitelka tělocviku. Profesi učitelky tělocviku se věnovala asi 16 let.
Vstoupit do diskuse- 668 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nyní má devět let farmu, kde se zabývá tréninkem koní. Od dětství tíhla ke zvířatům. V dětství chtěla být veterinářka, a tak si nyní splnila svůj sen a založila ranč, kde má zvířata, trénuje koně a pracuje s nimi. Pořádá různé tábory a semináře, kde se věnuje koním a lidem.

Je podruhé vdaná za Zdeňka Pohlreicha a jsou spolu dvanáctý rok. Má dvě děti z prvního manželství – synové Honza (19 let) a Martin (12 let) – a Zdeněk má z předešlého vztahu také syna Honzu (22 let).

Ve volném čase se věnuje koním, svým psům a lidem, které má ráda. Je veselá a má ráda humor a vtip. V její rodině jsou největší témata koně, zvířata a dobré jídlo. Zdeňka není v jídle vybíravá a jí kromě koprovky úplně vše. Miluje dobré jídlo, které je připravené s láskou a někdo si s tím dá práci. Nejí koprovku a polotovary.

Snaží se jíst potraviny, které jsou kvalitní, čerstvé, mají v sobě slunce a jsou dobře zpracované.

Ráda připravuje jídla z italské anebo francouzské kuchyně, která jsou rychlá a jsou z kvalitních a čerstvých surovin. Dále má ráda japonská jídla, ale ta už jsou složitější na přípravu. Moc nevaří česká jídla. Doma u nich vaří asi častěji Zdeněk, protože když je doma, tak děti vyžadují, aby vařil on. Manžel ale často doma není – a pak přichází na řadu Zdeňka, která ráda vaří.

Vstoupit do diskuse- 668 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!