Zuzana Drnek

Zuzana vystudovala Univerzitu Jana Amose Komenského, kde studovala manažerské řízení lidských zdrojů. Nyní podniká – je majitelkou firmy na hubnoucí zábaly – má dva salony, zdravé stravování a také vlastní fitko. Zároveň je na mateřské dovolené.
Vstoupit do diskuse- 171 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zabývá se podnikáním v oblasti nabídky zdravých a nízkokalorických surovin, otevřela bistro se zdravým jídlem a také provozuje různé kroužky pro děti. V budoucnu má plány otevřít agenturu pro zpěváky a také nadaci pro týrané děti, ženy a muže. Dále vlastní dvě lodě, které pronajímá. Je matkou dvou holčiček – Victorie Anna (6 let) a Jasmína (11 měsíců). S manželem se rozvádí a prochází teď těžkým obdobím, kdy vedou spory o péči o dcery. Účastí v Prostřeno! chce předvést, že se dá zdravě a dobře stravovat. Také by ráda ukázala, že i když člověk prožívá krizové období, tak se dá myslet pozitivně. Pokud by vyhrála, jela by na dovolenou, stejně tak to udělala i s minulou výhrou.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je hodně energická, veselá, pozitivní a ze všeho nejvíc na světě miluje své děti. Je velice empatická a snaží se vždy všem pomoci. Je upřímná a vždy lidem říká pravdu do očí.

Zájmy:
Nejraději tráví volný čas s dětmi. Má ráda sport, tanec, zpěv a hudbu. Ráda jezdí na lodi, chodí na procházky a odpočívá ve wellness nebo na dovolené. V neposlední řadě mezi její koníčky patří vaření a zdravé stravování.

Vztah k vaření:
Vaření podle svých slov miluje. Ráda vaří pro své kamarády a okolí. Má ráda, když jí přátelé jídlo pochválí, ale uznává i kritiku, pokud se jí něco nepovede.

Chutě:
Ráda připravuje zdravá jídla, jako jsou saláty, grilovaná masa, wrapy se žitnou plackou a polévky. Nejraději připravuje jídlo pro své děti. Jí zdravá a chutná jídla.

Nesnáší:
Nejí koprovou omáčku, knedlíky, rohlíky a klobásy. Nikdy by nesnědla koprovou omáčku s knedlíkem.

Motto:
V životě se řídí heslem: „Děti patří k matce.“

Očekávání:
Doufá, že pozná dobrou partu lidí a bude mít možnost se dobře bavit. Těší se na další zkušenosti.

Vstoupit do diskuse- 171 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!