Zuzana Knopfová

Zuzana vystudovala charitativní a sociální práci a speciálně pedagogickou andragogiku – na obou oborech získala titul bakalář.
Vstoupit do diskuse- 85 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pracovala v galerii Šternberk jako administrativní pracovnice, poté jako sociální pracovnice v Charitě Šternberk (17 let), v domově pro seniory jako aktivizační pracovnice (3 roky) a nyní je asistentkou pedagoga ve Speciální škole Šternberk. 

Je vdaná a má tři dospělé děti – dcery 35 let a 29 let a syna 33 let. Celkem je babičkou pěti vnoučat. Její život je dle jejích slov skvělý – má velkou rodinu, zaměstnání, která ji vždy naplňovala, setkává se s lidmi a má možnost cestovat. Do pořadu se přihlásila, protože ráda vaří a má ráda výzvy. Pokud by vyhrála, tak by výhru procestovala. Jako zábavu si připraví návštěvu hradu Šternberk – možnost převlečení do dobových kostýmů a prohlídku kuchyně – posezení v kuchyni, malování perníků a ochutnávku kávy z pražírny (a bude tam i dezert). Jídla si vybrala podle sezóny a také chtěla připravit lokální suroviny, které budou trochu netradičně podané.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je extrovert. Je komunikativní, kreativní, má ráda zážitky a tvořivé činnosti.

Zájmy:
Ve volném čase ráda čte knihy, chodí do divadla, baví jí tvoření a práce na zahradě. Hodně času se snaží věnovat své rodině. V neposlední řadě mezi její koníčky patří vaření.

Vztah k vaření:
Ráda vaří, ráda zve hosty a ráda přemýšlí, čím udělat svým hostům u tabule radost.

Chutě:
Ráda připravuje jídla, která má ráda její rodina. Nebojí se zkoušet nové recepty. Nemá ale jediné oblíbené jídlo.

Nesnáší:
Nesnědla by žáby, netopýry, štíry, hmyz, šneky ani jiné takové potvůrky.

Motto:
Nyní ji zaujalo motto od Haliny Pawlowské: „Žijme život na plné pecky, než nám zubatá podrazí kecky!“

Očekávání:
Chce si vyzkoušet, jaké to je vařit před kamerou a jestli ji její přítomnost vyvede z míry, nebo vše zvládne podle představ.

Vstoupit do diskuse- 85 názorů

reklama