Zuzana Lipková

Zuzana má středoškolské vzdělání. Pracovala jako medicínský reprezentant a nyní si otevírá své relaxační a kosmetické studio.
Vstoupit do diskuse- 208 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žije s přítelem, který vlastní penzion a vinařství. Celá rodina se podílí na práci na vinohradě, ve sklepě a v penzionu. Má přítele a dceru Amelii (4 roky). Rodinný dům mají napojený na vinařství. Do pořadu ji nominovaly její kolegyně ze sboru. Zuzana svou účast bere jako výzvu a příležitost zažít něco nového. Pokud by vyhrála, tak by část peněz investovala do sboru a část by schovala na cestování s přítelem. Jako zábavu si pro své hosty připraví krátkou, řízenou degustaci vín a k tomu sbor Koňadra zazpívá a cimbál zahraje pár lidových písní. Své menu si vybrala, protože jsou tam částečně vracovská jídla a další se hodí do velikonočního menu.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je přátelská a extrovertní.

Zájmy:
Jejím velkým koníčkem je zpěv v ženském sborečku Koňadra. Má ráda folklor, vaření, jógu a cestování.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah – vaří ráda a často.

Chutě:
Ráda připravuje křehké řízky z trouby, křenovku s uzeným masem, italská jídla a ryby. Jí skoro vše. Mezi její oblíbená jídla patří hovězí steak, ryby a plody moře.

Nesnáší:
Nejí a nikdy by nesnědla vnitřnosti.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí.“

Očekávání:
Těší se na nové a zajímavé lidi a nové zážitky.

Vstoupit do diskuse- 208 názorů

reklama