Zuzana Trávníčková

Nejmladší soutěžící a jediná žena týdne Zuzana studuje genetické inženýrství na Univerzitě Palackého v Olomouci, kde žije s přítelem v bytě 3+kk.
Vstoupit do diskuse- 284 názorů
 Zuzana Trávníčková

Brigádně pracuje jako barmanka v jednom olomouckém klubu a jako recepční ve sportovním centru. V blízké době plánují s přítelem vlastní bydlení. Zuzana je jedináček a její rodiče žijí v rodinném domě. Do pořadu Zuzku přihlásila kamarádka, které u Zuzky chutná, a dala jí to jako překvapení k narozeninám. Pokud by Zuzana vyhrála, tak by peníze použila na vybavení nového bytu.

Charakter:
Prý přátelská, vstřícná a nekonfliktní, ale čas od času jí někdo nesedne. Doufá, že v tomto týdnu potká jen samé pohodové lidi.

Zájmy:
Cvičení, procházky, cyklistika v létě, v zimě snowboard a lyže. Několik let tancovala, ale kvůli úrazu kolene musela s tancem přestat.

Vztah k vaření:
Vaří ráda a vaří denně, ale v kuchyni tráví nerada zbytečně moc času. Proto většinou připravuje zdravá, lehká a rychlá jídla. Když jí občas dojdou nápady na nové recepty, tak se těší, že v Prostřeno! získá novou inspiraci.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří vlastní tortilly s kuřecím masem obaleným v kukuřičných lupínkách se zeleninou a jogurtovým dipem.

Nesnáší:
Smažený sýr a nikdy by nesnědla dušenou mrkev a hrášek. Během jídla jí vadí kouření.

Motto:
Vše má nekonečno možností a nikdy nic nevzdávat předem!

Očekávání:
Těší se, že prověří své kulinářské dovednosti a vyslechne si objektivní hodnocení od cizích lidí.

Vstoupit do diskuse- 284 názorů

reklama