Užijte si pohodlí na cestách i doma

Víte, co je největší hnací silou pokroku? Pohodlnost. Nechce se nám například mýt nádobí ve dřezu nebo telefonovat jen z pevné linky. Podobně je to i u finančních služeb. Proč pořád myslet na nutnost sjednat pojištění před každou zahraniční cestou, zjišťovat výši poplatků při výběru hotovosti z bankomatu ve Vídni, Dubrovníku či Benátkách apod. Těchto starostí se můžete jednoduše zbavit s vedením účtu MůjÚčet Gold od Komerční banky.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

PRIMA RÁDCE: JAK SI VYBRAT TEN NEJLEPŠÍ OSOBNÍ ÚČET? 1

reklama

Zbavte se pocitu, že jste něco zapomněli

Všichni si asi pamatujete scénu z kultovní komedie Sám doma, kdy Kevinova rodina spěchá na letiště a netuší, že jim schází jeden člen. Nemusíte zapomenout jenom milované dítě, ale stačí i nepříjemnosti se zapomenutými eury či dolary nebo nesjednaným cestovním pojištěním a asistenční službou pro cesty autem. 

Na nic takového s vedením účtu MůjÚčet Gold již nebudete muset myslet. Automatickou součástí vedení účtu je díky debetní Zlaté kartě i nadstandardní cestovní pojištění. To vám zjednoduší život celoročně, protože před svými cestami do zahraničí (ať už pojedete na den, dva nebo na celý měsíc) se nemusíte již o nic starat. Pojištěni jste nejen vy, ale i váš manžel či manželka a děti cestující s vámi. Získáte pojištění léčebných výloh až do 2,5 milionu Kč, pojištění mimořádných výdajů v případě zpoždění nebo zrušení letu či při zpoždění a poškození zavazadel. Užitečné je také pojištění odpovědnosti za škody až do 1,4 milionu Kč a také pojištění storna zájezdu (dosud jej nabízely za poplatek převážně cestovní kanceláře).
Navíc Zlatou kartou vybíráte hotovost zdarma z jakéhokoli bankomatu nejen v doma ale i ve světě. Nepotřebujete tedy vyměňovat české koruny za cizí měnu už v ČR. V zahraničí si vyberete tolik hotovosti, kolik budete potřebovat. 

Motoristé určitě ocení i atraktivní bezplatnou asistenční službu pro případ nehody, poruchy i vandalismu, která zahrnuje mimo jiné příjezd a odjezd mechanika zdarma, opravu poruchy vozidla mechanikem na místě až do 60 minut (např. dovoz pohonných hmot, odstranění defektu), odtah nepojízdného vozidla do 50 km nebo pomoc se zajištěním náhradního vozidla. Služba platí i v případě, že využíváte auto či motocykl z půjčovny, nebo jste jen spolujezdcem. 

Počítat se vyplatí 

Vedení účtu MůjÚčet Gold od Komerční banky je za 169 Kč měsíčně. Při uvážení, co všechno cena zahrnuje, se jedná o velmi lákavou nabídku. Cena je konečná a skutečně neplatíte již nic navíc. Přitom můžete využívat i nejmodernější bankovní inovace, jako je například platba mobilem či chytrými hodinkami. 

Dnes je pro klienty bank hitem mít účet zcela zdarma. Přitom ale většina lidí stále nějaké poplatky platí, i když si myslí, že mají „účet zdarma“. Platí totiž například za to, že nesplní některou z podmínek pro bezplatné vedení účtu, platí za zlatou kartu, platí za cestovní pojištění, platí za výběry hotovosti z bankomatů atd. S vedením účtu MůjÚčet Gold za nic z toho neplatíte a podmínky neřešíte.

Pokud k tomu vezmeme v úvahu, že rodinné cestovní pojištění na dva týdny u moře stojí v průměru 1300 Kč a pojištění na týden lyžování v Itálii nebo Rakousku 700 Kč, tak už jen úspora na pojištění vám zaplatí roční vedení účtu MůjÚčet Gold. A to ještě nezapočítáváme řadu dalších služeb - například výběry hotovosti ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí nebo elektronické platby, které vám tento účet přináší, a přitom za ně již nic neplatíte. 
Přijďte si do KB pro lepší účet. Změna se skutečně vyplatí, není na co čekat.

Více informací o vedení účtu MůjÚčet Gold získáte na jakékoli pobočce Komerční banky, bezplatné infolince 800 521 521 nebo webových stránkách ZDE.

Čtěte: Důležité upozornění 
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

reklama

www.porovnej24.cz
Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama