Detektiva Honzu Dolanského svede sexy Raluca

V sobotu ve 22.10 vtrhne na Primu soukromý detektiv Jan Dolanský, kterému zamotá nejen hlavu, ale i život krásná Malvína Pachlová…
Jan Dolanský ve filmu Raluca
Jan Dolanský ve filmu Raluca
A-company Czech

reklama

To všechno ve filmu Raluca, sexem prosáklém krimi thrilleru, který možná někomu připomene oblíbené „kriminálky“ a jinému zase třeba typický film noir namíchaný s erotikou.

A za tím vším stojí scenárista a režisér Zdeněk Viktora, který se rozhodl natočit si prostě film podle svého. „Je to přímočarý film, čistý žánr, kde je hodně sexu, pár vražd, detektiv, luxusní dům, gangster…,“ poodhalil zákulisí natáčení režisér, jenž měl i při výběru herců šťastnou ruku.

Hlavní roli bývalého policisty, dnes soukromého detektiva, totiž svěřil Janu Dolanskému. „Má skvělou práci, v životě mu tak nějak všechno vychází, až v tomhle příběhu projde docela slušným kotrmelcem, který nečekal,“ popsal svoji roli Dolanský. Jedno zakopnutí však má už v životě za sebou a jak se nakonec ukáže, většinou vás takovéto věci v životě dohoní…

Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Raluca - upoutávka

Jeho kamaráda policistu hraje David Novotný. „Podmínky natáčení byly řekl bych ´prozatímní´, ale natáčení bylo fajn, snažil jsem se do toho vnést svůj nadhled a energii a nikomu to nevadilo,“ vysvětlil s úsměvem herec Dejvického divadla. Jeho filmovou partnerku, která je zároveň detektivovou sekretářkou, ztvárnila brněnská herečka Helena Dvořáková.

Raluca
Raluca

Pro roli femme fatale s rumunským jménem Raluca pak režisér hledal nějakou začínající herečku. „I kostýmní výtvarnice po přečtení scénáře prohlásila, že Raluca je holka, která prostě nenosí kalhotky. A tak bylo jasné, že dost známých hereček se s větším množstvím sexu ve scénáři nedokáže popasovat,“ vysvětlil Viktora s tím, že volba nakonec padla na mladinkou Malvínu Pachlovou.

Ta má tak ve filmu hodně odvážné scény právě s Janem Dolanským. „Myslím, že na české poměry je tam těch odvážných scén docela dost, ale kameraman Aleš Hart je moc šikovný a dokázal je natočit velmi citlivě, až umělecky,“ svěřil se Dolanský, jehož při rozhodování přesvědčil právě scénář.

 

„O hercích jsem měl dost jasnou představu už při psaní scénáře a musím říct, že nikdo z oslovených mě neodmítl,“ řekl absolvent scenáristiky a dramaturgie na pražské FAMU Zdeněk Viktora, který dokonce získal prestižní americké stipendium Fulbrightovy nadace, díky němuž studoval na Tisch School of the Arts v New Yorku.

Mezi těmi, kteří neodmítli, tak určitě poznáte Kristýnu Frejovou, Danu Syslovou či Stanislava Majera. A na své si přijdou i dámy, kterým se líbí herci jako Radim Schwab či Petr Konáš.

Na film Raluca se podívejte v sobotu ve 22.10 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!