Advent je tu cobydup, už máte nachystaný adventní věnec?

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Vyrobte si adventní věnec
Vyrobte si adventní věnec
archiv FTP Prima

reklama

Na první adventní neděli nabídne oblíbený hobby magazín pestrou škálu témat. Chybět nebudou tipy na výrobu jednoduchého a moderního adventního věnce. Ze staršího, trochu nevzhledného prkna, které jednoduše zrestaurujeme, vyrobíme rustikální rám zrcadla, samozřejmě Na Míru. S přípravou na novou sezónu začneme ve skleníku a připomeneme, jak ho před zimou ošetřit a připravit. Během topné sezóny nás všechny trápí zvýšená prašnost v domácnosti. Poradíme, jak prachové nečistoty v domácnosti minimalizovat. Každému z nás občas od víkendové snídaně zbydou nesnědené croissanty. Ukážeme, jak je Beze ztrát zpracovat na originální zemlbábu.

Co se zbylými croissanty? Vyzkoušejte žemlovku
Autor: archiv FTV Prima Co se zbylými croissanty? Vyzkoušejte žemlovku

Nejen ke svátečnímu období patří vonné svíčky – předvedeme, jak si je můžete sami doma vyrobit s vůní dle vlastního výběru. Padající listí nemusíte na zahradě jen donekonečna uklízet, lze ho dále využít jako materiál. Ukážeme jak. V domácnosti můžete pěkně ušetřit i správnou péčí o svá okna. Předvedeme, jak je očistit, seřídit, promazat kování a zkontrolovat jejich těsnění. Ne všichni majitelé psů zvládnou jejich výchovu na jedničku. Co nezanedbat a jak se zachovat při konfliktu?

Okna potřebují správnou údržbu
Autor: archiv FTV Prima Okna potřebují správnou údržbu

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 27. listopadu 2022 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!