Chcete zvládnout techniku Tiffany? Sledujte RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: cínový talisman vytvořený technikou Tiffany
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: cínový talisman vytvořený technikou Tiffany
archiv FTV Prima

reklama

V dnešním dílu odhalíme základní principy plánování japonských zahrad a se zahradní architektkou zase navštívíme zahradu u novostavby s bohatou výsadbou trvalek a travin. V interiéru si tentokráte posvítíme na škůdce pokojových rostlin. V rubrice Naše zvířata poradíme se zvýšenou péčí o psy v zimním období.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: péče o psy v zimním období
Autor: archiv FTV Prima RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: péče o psy v zimním období

Neopomineme ani rukodělnou tvorbu a vyrobíme něžné chryzantémy z pěnovky a krásný cínový talisman technikou Tiffany. Poněkud praktičtější vyrábění nás čeká v rubrice PRIMA NÁPADY s Pavlem Zemanem, který nám ukáže, jak sestrojit vakuovou lisovačku plastů. Na dotazy diváků bude jako každý týden odpovídat oblíbené v Listárně Václav Větvička.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí nově Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 11. listopadu 2018 v 11.50 na Primě

reklama

reklama