Eva Borská s Oldou Navrátilem se na vás těší v Receptáři prima nápadů již tuto neděli

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Těší se na vás Eva s Oldou
Těší se na vás Eva s Oldou
archiv FTV Prima

reklama

Probereme pikantnosti na záhoncích – vysvětlíme, které rostliny se spolu (ne)mají rády na jednom záhonku a proč. V Parťácích od fochu navštívíme čalouníka a ukážeme, co všechno umí opravit a zrestaurovat. Sychravé podzimní počasí má za příčinu rýmu nejen u nás, ale i našich mazlíčků. Poradíme, jak vyzrát na zánět horních cest dýchacích u psů i kdy navštívit veterináře. V Minutovém manželovi – lekcích pro ženy ukáže Pepa Evě, jak odstraňovat starý nátěr z oken či dveří opalovačkou.  

Svoje řemeslo nám představí mistr čalouník
Autor: archiv FTV Prima Svoje řemeslo nám představí mistr čalouník

Buxus se jako okrasný keř používá od nepaměti a je téměř na každé zahradě. Ukážeme, jak ho ochránit proti zavíječi zimostrázovému. Představíme Tiny House – malé domky, které mají různé způsoby využití a připojení, ale dají se umístit téměř kamkoli. Náš kutil Míra Nosek se inspiroval při svém letním cestování, a tak se pustí do výroby hry na švýcarský sýr. Samozřejmě Na Míru. Na závěr vyrobíme přírodní parfém jen ze čtyř složek.

Eva se pod Pepovým vedením naučí odstranit starý nátěr
Autor: archiv FTV Prima Eva se pod Pepovým vedením naučí odstranit starý nátěr

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 25. září 2022 v 12.55 na Primě!

reklama

reklama