Jak doma pěstovat kapradiny? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.
Kapradiny se vrací
Kapradiny se vrací
archiv FTV Prima

reklama

V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ prozradíme, jestli jsou plži skutečně katastrofou pro akvárium, nebo spíše šikovnými pomocníky. Veronika Chaloupková ukáže, jak si vyrobit svítící koule, které jsou originálním osvětlením pro každou domácnost. Rododendrony se stejně jako ostatní rostliny připravují na zimu – ukážeme, jak jim v tom můžete pomoci. S Danielou Tureckou tentokrát připravíme ořechový likér jako stvořený pro chladné počasí, které venku na podzim panuje.

Ořechový likér
Autor: archiv FTV Prima Ořechový likér

Do interiérů se vracejí kapradiny – prozradíme, jak je doma s úspěchem pěstovat. Hana Hořáková představí techniky, kterými ze starých triček uděláte nové designové kousky. Ani tentokrát nebude chybět listárna Václava Větvičky, ve které zodpovíme dotazy diváků. A na závěr ukážeme v rubrice Prima NÁPADY s Pavlem Zemanem, jak si doma postavit vlastní infrasaunu.

Jak si postavit  infrasaunu
Autor: archiv FTV Prima Jak si postavit infrasaunu

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 19. listopadu 2017 v 11.55 na Primě

reklama

reklama