Jak na masožravé rostliny poradí RECEPTÁŘ

Sledujte v neděli 24. dubna 2016 v 11.55 na Primě.
Napadlo vás někdy pořídit si masožravku?
Napadlo vás někdy pořídit si masožravku?
FTV Prima

reklama

Rádi experimentujete s novými druhy rostlin? A napadlo vás někdy pořídit si masožravku? Na otázky okolo pěstování masožravých rostlin odpoví jejich dlouholetá pěstitelka Jana. Únavný boj proti plevelu asi svádí každý z nás. Poradíme, jak se s ním vypořádat. Pokud se vám neustále kupí rodinné fotografie v krabicích a čekají na to, až je zařadíte do alba, máme pro vás lepší řešení. Z fotek a papíru si vytvoříte krásné minialbum. S jarem přichází úprava trávníku. Poradíme vám, jak na to. Nechybí ani Dr. Václav Větvička, který se podělí o své rady ohledně botaniky. Koi kapři nejsou jen ledajací kapři! Mohou se stát okrasou i vašeho zahradního jezírka.

Další pěstitelské rady najdete v Encyklopedii Prima livingu.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Váš Prima Receptář (8) - upoutávka

Sledujte v neděli 24. dubna 2016 v 11.55 na Primě.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Vratič obecný

Poznejte ty nejzákeřnější plevele a zatočte s nimi

Komule Davidova (Buddleia davidii) neboli také motýlí květ

Ideální keře pro slunná místa. Pěstujte čilimníky, levanduli nebo ořechokřídlec

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!