Jak na truhlíkové rostliny, aby bohatě kvetly, poradí RECEPTÁŘ

Sledujte v neděli 10. dubna 2016 v 11.55 na Primě.
Jak na truhlíkové rostliny
Jak na truhlíkové rostliny
FTV Prima

reklama

S přicházejícím jarem nás volají naše rostlinky. Jak jim ale zajistit pravidelnou závlahu? Mnoho zajímavého o hydroponii vám poví pan Martin. O rostlinách se dozvíte ještě více. Poradíme vám, jak na truhlíkové rostliny, ať už vám dělají parádu na terase, balkóně nebo na parapetu. Tvořiví z vás si vyzkoušejí, jak si snadno vyrobit zcela originální a osobní hrnek, který si zamilujete. Trápí vás zimou poznamenaná fasáda či střecha? Jak na jejich čištění, se dozvíte v tomto díle. Oblíbený popularizátor botaniky dr. Václav Větvička zodpoví nejrůznější divácké dotazy z oblasti botaniky. I milovníci zvířat si přijdou na své. Více se dozvíte o chovu roztomilých menších příbuzných koní – minikoní.

 

Další pěstitelské rady najdete v Encyklopedii Prima livingu.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Váš Prima Receptář (6) - upoutávka

Sledujte v neděli 10. dubna 2016 v 11.55 na Primě.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Vratič obecný

Poznejte ty nejzákeřnější plevele a zatočte s nimi

Komule Davidova (Buddleia davidii) neboli také motýlí květ

Ideální keře pro slunná místa. Pěstujte čilimníky, levanduli nebo ořechokřídlec

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!