Jak pěstovat bonsaje poradí RECEPTÁŘ

Sledujte v neděli 3. dubna 2016 v 11.55 na Primě.
Bonsaj můžete mít i doma.
Bonsaj můžete mít i doma.
FTV Prima

reklama

Med zná každý. Víte ale, který med je nejlepší? Květový? Lesní? Na zvídavé dotazy všeho druhu odpoví odborník. Nevíte si rady, co s přerostlým stromkem? Veronika vám poví více o řezu okrasných dřevin a živých plotů. Pokud jste vždycky obdivovali asijské bonsaje, jste tu správně. Bonsaj můžete mít i doma. Dozvíte se více o pěstování těchto okrasných miniaturních stromků. Tušíte, jak často se mají čistit péřové duchny a polštáře? Víc pro vás o péči o peří zjistil Zdeněk Sekanina. Nebude chybět ani dr. Václav Větvička – sympatický štiřínský zahradník, který se bude opět zabývat dotazy diváků, radit i ukazovat zajímavosti ze světa rostlin. Na konci se zaměříme na kapry. Ale ne ledajaké! Koi kapři mohou být ozdobou i vaší zahrady.

Který med je nejlepší?
Autor: FTV Prima Který med je nejlepší?

Další pěstitelské rady najdete v Encyklopedii Prima livingu.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Váš Prima Receptář (5) - upoutávka

Sledujte v neděli 3. dubna 2016 v 11.55 na Primě.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Vratič obecný

Poznejte ty nejzákeřnější plevele a zatočte s nimi

Komule Davidova (Buddleia davidii) neboli také motýlí květ

Ideální keře pro slunná místa. Pěstujte čilimníky, levanduli nebo ořechokřídlec

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!