Jak vánočně ozdobit závěsný věnec na dveře se dozvíte v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: jak ozdobit sváteční závěsný věnec na dveře
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: jak ozdobit sváteční závěsný věnec na dveře
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

První adventní neděli si představíme tipy na rychlou výrobu adventních kalendářů a poradíme také s nazdobením svátečního závěsného věnce na dveře. V rubrice Prima NÁPADY uvidíme, jak zhotovit originální batoh z překližky. Milovníci květin se dozvědí, jak pěstovat zimní růže - kamélie. Věnovat se budeme i tématu omezení plošného používání kontroverzního herbicidu glyfosfátu v naší republice.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: jak zhotovit originální batoh z překližky
Autor: archiv FTV Prima RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: jak zhotovit originální batoh z překližky

Spolu s veterinářem probereme v rubrice Naše zvířata péči o chrup králíků. Pořad by samozřejmě nebyl kompletní bez oblíbené Listárny s Václavem Větvičkou a na závěr zamíříme se zahradní architektkou do zahradnictví, kde budeme vybírat dřeviny.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí nově Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 2. prosince 2018 v 11.55 na Primě

Reklama
Reklama