Jak vyrobit univerzální lavičku, kterou můžete postavit do různých tvarů? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.
V nové rubrice Prima Nápady vyrobí Tomáš Krásenský a Pavel Zeman lavičku
V nové rubrice Prima Nápady vyrobí Tomáš Krásenský a Pavel Zeman lavičku
FTV Prima

reklama

Pokud chcete pěstovat chřest, který mimochodem pochází z Egypta, je to běh na dlouhou trať. Ale my vám poradíme, jak na to. Simona Michalcová ukáže, jak si ze starého ručníku vyrobit originální květináč.

Květináč z ručníku? Proč ne!
Autor: FTV Prima Květináč z ručníku? Proč ne!

Normální psaní už vám dnes poštovní holubi nedoručí, ale sportovní holubaření je pro jejich chovatele obrovskou vášní. S plevelem bojujeme na zahrádce všichni. Jaké rostliny ale plevel vůbec tvoří a jak se jich snadno zbavit?

Muškáty jako repelent i koření
Autor: FTV Prima Muškáty jako repelent i koření

Věděli jste, že muškáty mají údajně repelentní účinky a že byly dříve často používány v kuchyni? Mechové obrazy v interiérech mají mnoho výhod i oproti živým stěnám. Podslunečník z Itálie identifikuje podle fotografie od divačky Václav Větvička v listárně. V nové rubrice Prima Nápady vyrobí Tomáš Krásenský a Pavel Zeman univerzální lavičku, kterou můžete postavit hned do několika různých tvarů. A na závěr prozradíme triky, jak správně a snadno položit novou podlahu.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 4. června 2017 v 11.55 na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!