Luboš s Oldřichem uvaří z pórku a jak jinak než beze zbytku

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Dnes v hlavní roli pórek
Dnes v hlavní roli pórek
archiv FTV Prima

reklama

Již zítra začíná astronomické jaro a Receptář prima nápadů ho tak zdárně odstartuje. V rubrice Beze ztrát se podívá pod sukýnku pórku, ze kterého vykouzlí Luboš Rychvalský polévku, olej i osmažený kořen. Hrdinou dnešní doby jsou fotovoltaiky, o kterých vysvětlíme to nejzásadnější a zodpovíme nejčastější dotazy, které se jich týkají. Papriky, rajčata nebo okurky jsou na našich zahrádkách každoroční klasikou. Představíme proto zajímavé druhy zeleniny, na které zapomínáme, a přitom se jim v našich podmínkách daří. Minutový manžel – lekce pro ženy předvede, jak formátovat plovoucí či rigidní podlahu.

Formátování podlahy zvládnou i ženy
Autor: archiv FTV Prima Formátování podlahy zvládnou i ženy

Chodíte na preventivní prohlídky? A berete na ně i vaše mazlíčky? Vysvětlíme, proč je důležité nezanedbat zdravotní prevenci u koček. Předjaří na zahradě vyžaduje i péči o ovocné dřeviny, okrasné keře a také byliny. Poradíme, jak s jejich prořezem. Na Míru se pustíme do renovace desky konferenčního stolku, a to starodávnou japonskou technikou opalování. Na jarní sázení je třeba si řádně připravit pařeniště. Ukážeme, jak na to.

Jak na zdravotní prevenci u koček
Autor: archiv FTV Prima Jak na zdravotní prevenci u koček

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Na jaře se pusťte do prořezávání dřevin
Autor: archiv FTV Prima Na jaře se pusťte do prořezávání dřevin

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 19. března 2023 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!