Míra Nosek se poprvé představí v RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ již tuto neděli

Již tuto neděli, 19. září, se diváci oblíbeného hobby magazínu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ mohou těšit na novou známou tvář – Míru Noska. Pohledný herec a režisér chce ve své rubrice „Na Míru“ ukázat, že do vyrábění se může pustit každý, i ten, kdo nemá dílnu
Míra Nosek nově v Receptáři prima nápadů
Míra Nosek nově v Receptáři prima nápadů
archiv FTP Prima

reklama

„Pokoušíme se domácím kutilům trochu zpřístupnit výrobu čehokoli v domácích – nikoli dílenských – podmínkách. Ne každý má doma pokosovou pilu, flexu nebo třeba frézu, a my se snažíme ukázat, že to jde i bez toho a že se lidé nemusí děsit, že to nedokážou. Plus pokaždé přicházíme s nějakou drobnou radou pro zjednodušení a funkčnost vyráběné věci,“ představuje svoji novou rubriku Míra Nosek.

Míra postaví jednoduchý dřevník
Autor: archiv FTV Prima Míra postaví jednoduchý dřevník

Hned v prvním dílu, který půjde na Primě již tuto neděli 19. září v 11.45, ukáže Míra výrobu jednoduchého, ale účelného dřevníku a rovnou poradí i s přípravou samotného dřeva na zimu. V dalších dílech divákům představí výrobu lavice s botníkem, stylového stolečku z kulatiny nebo kovového odkapávače do krbu.

Domácím kutilem se může stát každý, Míra poradí, jak na to
Autor: archiv FTP Prima Domácím kutilem se může stát každý, Míra poradí, jak na to

„Kutil jsem byl vždycky, teď to jen bude trochu více vidět. Jinak samozřejmě zůstávám hlavně hercem,“ říká o svém účinkování v RECEPTÁŘI PRIMA NÁPADŮ Míra Nosek.

reklama

reklama