Mlsat můžete i zdravě, připravte si chutný raw dort

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Připravte si chutný a zároveň zdravý raw dort
Připravte si chutný a zároveň zdravý raw dort
archiv FTV Prima

reklama

Co by to bylo za neděli, kdybychom ji neoslavili výtečným dezertem?! Naučíme se připravovat chutný raw dort – bez lepku, bez rafinovaného cukru, vhodný i pro vegany. Pomalu se začneme chystat také na blížící se vánoční svátky a zhotovíme si vánoční svícen v letošních trendy barvách. Chybět nebude ani tvoření s Vilémem Hamplem a Pavlem Zemanem, s jejichž pomocí vyrobíme v rubrice Prima NÁPADY velice originální věšák ze starých lyží.

Výroba věšáku ze starých lyží
Autor: archiv FTV Prima Výroba věšáku ze starých lyží

Do zahrady vybereme cesmíny a povíme si něco o tom, jak pěstovat odolné mišpule, které poskytují velmi lahodné plody. Pustíme se dokonce i do výsadby stromů mimo náš pozemek. Věnovat se budeme ptačí trichomonóze neboli krmítkové chorobě. A na závěr se můžeme těšit rovněž na Listárnu Václava Větvičky.

Barvy letošních vánoc jsou bílá, zelená, fialová a růžová
Autor: archiv FTV Prima Barvy letošních vánoc jsou bílá, zelená, fialová a růžová

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 17. listopadu 2019 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!