Naučte se odstraňovat mastné skvrny ze stěn

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Pepa naučí Evu odstraňovat mastné skvrny z výmalby
Pepa naučí Evu odstraňovat mastné skvrny z výmalby
archiv FTV Prima

reklama

Podzim znamená pro všechny majitele zahrádek náročné období – je třeba sklidit celou řadu plodin, zrýt, a především se zbavit spadaného listí. Poradíme, jak ho po úklidu využít. Pokud jste si v rámci energetických inovací nechali nainstalovat fotovoltaiku, vysvětlíme, jak využít přebytky energie, které vám generuje, a jak je uložit. Předvedeme, jak se pustit do snadné výroby designové rohové poličky. A jak jinak než Na Míru. V rámci rubriky Parťáci od fochu navštívíme odborníka na uzení a probereme se ním, jak maso naložit, jaké dřevo použít a jak dlouho samotné uzení trvá.

Míra se pustil do výroby designové rohové poličky
Autor: archiv FTV Prima Míra se pustil do výroby designové rohové poličky

Chtěli byste kompostovat, ale bydlíte v bytě? Jde to! Ukážeme, jak doma začít, a rovnou představíme jednoduchou variantu v podobě vermikompostéru. Všichni dobře známe boj s mastnými skvrnami na výmalbě v kuchyni. Minutový manžel – lekce pro ženy přinese návod, díky kterému s nimi snadno a rychle zatočíte. Jedním z nejoblíbenějších mazlíčků, především pro děti, je morče. Zaměříme se na péči, kterou potřebuje ke spokojenému životu. Velmi oblíbeným přírodním materiálem, ze kterého máme nějaký kousek doma všichni, je ovčí vlna. Předvedeme, jak o výrobky z ní pečovat.

Veterinářka Míša poradí, jak chovat doma morče
Autor: archiv FTV Prima Veterinářka Míša poradí, jak chovat doma morče

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 20. listopadu 2022 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!