Navštivte s Receptářem prima nápadů zahradu s bohatou trvalkovou výsadbou

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady opět přichází po letní prázdninové přestávce do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Navštívili jsme krásnou zahradu s trvalkovou výsadbou
Navštívili jsme krásnou zahradu s trvalkovou výsadbou
archiv FTV Prima

reklama

V posledním zářijovém Receptáři prima nápadů navštívíme krásnou zahradu s bohatou trvalkovou výsadbou a se záhony bez netkané textilie. Naučíme se z okurek a rajčat získat semena pro výsadbu v příštím roce. Věnovat se budeme jukám a jejich přípravě na zimu a zahradník Jakub Krulich nám představí okrasné jetele. V rubrice Naše zvíře probereme zdravou a vyváženou výživu psů.

Jak by měla vypadat zdravá a vyvážená strava psů?
Autor: archiv FTV Prima Jak by měla vypadat zdravá a vyvážená strava psů?

V rubrice Prima NÁPADY připravíme spolu s Pavlem Zemanem a Vilémem Hamplem dřevo na zimu. A na tu se zásobíme také řízným domácím chilli dipem. Chybět nebude ani tradiční Listárna Václava Větvičky.

Vyrobte si řízný domácí chilli dip do zásoby
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si řízný domácí chilli dip do zásoby

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 29. září 2019 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama