Nejen o pěstování okurek bude nedělní Receptář prima nápadů

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
V Listárně Lída Dušková zodpoví divácké otázky z oboru rostlinolékařství
V Listárně Lída Dušková zodpoví divácké otázky z oboru rostlinolékařství
archiv FTV Prima

reklama

V dnešním Receptáři prima nápadů vám poradíme, jak lze pěstovat okurky na netkané textilii a na co si dávat pozor při výsevu fazolí na týpí konstrukci. Rozhodně ji společně s vámi uvítají i ti nejmenší, pro které se týpí stane nevšedním prostorem na hraní. Pokud máte na zahradě jezírko, které zeje prázdnotou, ve veterinární poradně vám představíme chov koi kaprů, kteří vám vodní hladinu rozhodně zpestří.

Pořadem provází Olda Navrátil se svými hosty
Autor: archiv FTV Prima Pořadem provází Olda Navrátil se svými hosty

Tvořilka Šárka má pro vás připravené originální misky ze samotvrdnoucí hmoty a na závěr nebudou chybět ani tipy pro chataře, v nichž se zaměříme na úsporu energie a ekologické řešení při získání nezávadné vody.

Šárka Rooya předvede práci se samotvrdnoucí hmotou
Autor: archiv FTV Prima Šárka Rooya předvede práci se samotvrdnoucí hmotou

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 24. května 2020 v 11.55 na Primě!

reklama

reklama