Nenechte vaši úrodu slimákům, braňte se!

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Slimáci dokáží zlikvidovat celou úrodu, braňte se jim účinně
Slimáci dokáží zlikvidovat celou úrodu, braňte se jim účinně
archiv FTV Prima

reklama

Pokud nechcete o svou úrodu zeleniny či květin přijít vinou slimáků, poradíme, jak se jim bránit. Toužíte mít jako mazlíčka divokou šelmu? Poradíme, co vzít v úvahu a jak se na chov připravit. Kdo by neměl rád letní grilování na zahradě. Také ale bojujete s nedostatkem místa na stole? Problém snadno vyřeší servírovací police. Samozřejmě Na Míru. Léto bude prý letos horké. Ukážeme, jak interiér ochladit pomocí venkovního stínění.

 

Míra se pustí do výroby servírovací police
Autor: archiv FTV Prima Míra se pustí do výroby servírovací police

Nejkrásnější rostliny jsou často ty nejjedovatější. Jak si s tím poradit na zahradě? Přezrálé banány se často vyskytují v nejedné domácnosti. Ukážeme, jak z nich vyrobit nejen chleba, a to Beze zbytku. Pokud patříte mezi milovníky vodních sportů, ale váš gumový člun či paddleboard má z loňska díru, poradíme, jak ji opravit. Nastává správný čas pro výsev a výsadbu teplomilné zeleniny. Předvedeme, jak na to.

Pro výsadbu a výsev teplomilné zeleniny je ten správný čas
Autor: archiv FTV Prima Pro výsadbu a výsev teplomilné zeleniny je ten správný čas

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

Přezrálé banány nevyhazujte, upečte si výborný chlebík
Autor: archiv FTV Prima Přezrálé banány nevyhazujte, upečte si výborný chlebík

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 29. května 2022 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama