Nepodceňujte onemocnění zubů a dásní u koček, může se jednat o vážný problém!

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Onemocnění zubů a dásní u koček může znamenat vážný problém
Onemocnění zubů a dásní u koček může znamenat vážný problém
archiv FTV Prima

reklama

Pokud se na vaší zahradě nechce dařit malinám, ať děláte, co děláte, zkuste je přesunout a pěstovat v kalfasech. Vydáme se za drátenicí, se kterou vyrobíme technikou šité krajky rybičku na kamínku. Onemocnění zubů a dásní u koček mohou být vážná. Poradíme, jak jim předcházet. Na návštěvě u opravářky oděvů se zaměříme na pracovní oblečení a na to, kdy a jak ho lze spravit.

Víte, jak pěstovat maliny?
Autor: archiv FTV Prima Víte, jak pěstovat maliny?

Trvalky přinesou krásu do zahrady hned po vysazení a mají v ní široké uplatnění. Ukážeme, kdy a jak je sázet. Na Míru se pustíme do výroby víceposchoďového květníku třeba na jahody. V poradně zodpovíme další dotazy diváků ohledně pomoci v nouzi. Voda je na zahradě základ, především při vysazování rostlin. Poradíme, jak promyšleně vysazovat, abyste mohli zalévat úsporně.

I při zalévání můžete ušetřit
Autor: archiv FTV Prima I při zalévání můžete ušetřit

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby a vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

Ukážeme, jak si můžete opravit pracovní oděvy
Autor: archiv FTV Prima Ukážeme, jak si můžete opravit pracovní oděvy

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 22. května 2022 v 11:55 na Primě!

reklama

reklama