Originální hodiny z obyčejných věcí? Míra ví, jak na to!

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Originální hodiny z kusu obyčejné fošny a dortové formy
Originální hodiny z kusu obyčejné fošny a dortové formy
archiv FTV Prima

reklama

Trávník po zimě nikdy nevypadá příliš dobře. Poradíme, jak ho právě teď zrenovovat – provzdušnit, přihnojit, zapískovat a uválcovat. V rubrice Na Míru zužitkujeme kus fošny a starou dortovou formu k výrobě originálních hodin. Beze ztrát zpracujeme tentokrát květák – košťál, listy i růžičky. Péči a řádnou údržbu si zaslouží i naše pásky, peněženky a tašky. Jak na to nám poradí brašnářka. S pomocí odbornice si ukážeme, jak lze vyrobit šperky a bytové doplňky z přírodnin, například z listů.

Kožené výrobky potřebují tu správnou péči
Autor: archiv FTV Prima Kožené výrobky potřebují tu správnou péči

Představíme „chlapský trojboj“ – obvyklou praxi kácení stromů před revitalizací zahrady. Ukážeme, jak se jí vyhnout a jak vybrat stromy do zahrady správně. Ukážeme plemeno francouzský beran – pozor, jde o jedno z největších plemen králíků! Naši péči vyžadují v tuto dobu i pokojové rostliny – podíváme se na jejich škůdce i správné přesazování.

Květák lze zužitkovat beze zbytku
Autor: archiv FTV Prima Květák lze zužitkovat beze zbytku

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou a designérkou džungloidních zahrad Radkou Votavovou.

Pořadem provázejí Eva Borská s Oldřichem Navrátilem
Autor: archiv FTV Prima Pořadem provázejí Eva Borská s Oldřichem Navrátilem

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 20. března 2022 v 11.40 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!