Pavel s Honzou vyrobí dřevěnou dekoraci do dětského pokoje

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.
Vyrobte svým dětem dřevěnou dekoraci ve tvaru čápa
Vyrobte svým dětem dřevěnou dekoraci ve tvaru čápa
archiv FTV Prima

reklama

S nedělním polednem je tu opět Receptář prima nápadů. Ukážeme si, jak se před zimou postarat o balkonové rostliny – jak ostříhat a nařízkovat muškáty. Pavel „Kutil“ Zeman s Honzou Hermanem v Prima NÁPADECH vyrobí dřevěnou dekoraci do dětského pokoje ve tvaru čápa. Prozradíme, jak správně obvázat packu domácímu mazlíčkovi. Také si vyrobíme zajímavý věnec ze sušeného a podzimního kvítí.

Vyrobte si podzimní věnec ze sušeného kvítí
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si podzimní věnec ze sušeného kvítí

Přineseme návod, jak si vyrobit z ovčí vlny figurku víly, a odpovíme na dotazy týkající se problémů čtyřnohých miláčků. V rubrice DOMOV se tentokrát zaměříme na správné recyklování. A na závěr ukážeme, jak si doma můžete pěstovat bylinky i jak je nasušit na zimu.

Naučíme vás vyrobit si figurku víly z ovčí vlny
Autor: archiv FTV Prima Naučíme vás vyrobit si figurku víly z ovčí vlny

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 11. října 2020 v 11.45 na Primě!

reklama

reklama