Poradíme, jak chovat želvy

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Želvy nejsou nijak náročné na chov
Želvy nejsou nijak náročné na chov
archiv FTV Prima

reklama

Komu by nevadil na zahrádce plevel? Poradíme, jak se ho zbavit a usnadnit si práci na celou sezonu. Pokud patříte k milovníkům koupání a rádi si ve vaně čtete, sledujete filmy nebo mlsáte něco dobrého, oceníte návod na výrobu vanového stolku – Na Míru. V rubrice Beze ztrát se podíváme pod kůži bůčku. Luboš Rychvalský připraví odlehčenu verzi karamelizovaného bůčku s chipsy z kůže. Vodní prvek v zahradě slouží nejen jako ozdoba, ale může být i ke koupání.

Lahodný bůček podle Luboše
Autor: archiv FTV Prima Lahodný bůček podle Luboše

Želva se zdá být nenáročným domácím mazlíčkem, ale i její chov má svá pravidla. Prozradíme, co všechno pro ni budete potřebovat. Máte dojem, že vám zahrada doslova přerůstá přes hlavu? Michal Plundra přiblíží, jak si v dnešní době pomoci technikou. Minutový manžel – lekce pro ženy předvede, jak správně, snadno a rychle brousit nože. V dnešní době nakupujeme všichni po internetu. Dají se tak ale pořídit i bezpečnostní dveře? Jaké všechny certifikáty by měly mít?

Jak nabrousit nože
Autor: archiv FTV Prima Jak nabrousit nože

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 30. dubna 2023 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama